Loňský ročník byl pro pražskou Slavii hrůzostrašný. Bez přehánění. Tradiční klub z hlavního města se téměř až do konce základní části třepal o to, aby udržel prvoligovou příslušnost. Nejhorší scénář ale nakonec hráči a trenéři odvrátili. Teď je před Pražany nový ročník a všichni doufají, že bude o poznání klidnější. „Po posledních dvou sezonách nebudu očekávání říkat nahlas," říká předseda představenstva Stanislav Tichý.

fangear.cz

včera

Neúspěšné generálky na TELH! Sparta nedala ani gól, znovu padlo i Dynamo

Dva největší extraligoví favorité mají za sebou neúspěšné tripy a zároveň generálky na TELH. Dynamo v Lize mistrů po páteční prohře 2:3 po nájezdech v Berlíně padlo na ledě Straubingu stejným poměrem, ale už v základní hrací době. Sparta se neotřepala z porážky 1:5 v Sheffieldu a v německé metropoli se sklonila Eisbärenu, podlehla 0:3.

včera

Kulich přes léto tvrdě dřel. Začíná další boj o dres Buffala

NHL ztratila zájem o Filipa Zadinu, který odešel hrát do Švýcarska. Na hraně je také Jakub Vrána, jenž má v kapse zatím jen zkušební kontrakt s Washingtonem. Řídnoucí česká kolonie v NHL nutně potřebuje novou krev. Už pár let v tomto ohledu vzhlížíme k Jiřímu Kulichovi.

včera

Hokej v číslech: Preview sezony – HC Dynamo Pardubice

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme jednotlivá preview a sezonní predikce všech týmů pro sezonu Tipsport extraligy 2024/2025. Preview týmů jde postupně od nejhoršího po nejlepší tým podle pořadí v loňském extraligovém ročníku. Dočká se konečně Dynamo pod vládou Petra Dědka titulu?

včera

Kurovský: Byla by ostuda nevyhrát proti 14 hráčům. Přenese si formu do TELH?

Oceláři se v Lize mistrů přiblížili postupu do play off. Ve čtvrtém kole si poradili se značně oslabeným Fribourgem. Švýcarské mužstvo dorazilo do Werk Areny pouze se čtrnácti hráči. I přesto ale odehráli svěřenci kanadského trenéra Christiana Dubeho kvalitních čtyřicet minut. Třinečtí v zápase dvakrát prohrávali, přesto našli ve třetí třetině cestu k výhře a zvítězili 7:3. Dvěma brankami se blýskl Daniel Kurovský.

před 2 dny

Chomutov našel jistotu. Jekel vytáhl i tenhle parádní semafor

Nováček Maxa ligy na úvod základní části vydoloval bod na ledě silné Poruby. Celkem šestadvaceti zákroky se na cenné remíze podílela letní posila Pavel Jekel. Na startu utkání vytáhl nádherný semafor proti střele Frenkse Razgalse, mrkněte na něj.

před 2 dny

Karabáček spasil Prostějov v 59. minutě, trefil se i v nájezdech

Domácí porážku s Kolínem odvrátil Prostějov až díky trefě Václava Karabáčka z času 58:41. Zvučná letní posila pak proměnila i samostatný nájezd, Jestřábi tak nakonec vstoupili do Maxa ligy vítězně. Pro samotného Karabáčka pak šlo o parádní začátek nového angažmá.

před 2 dny

Díky do Varů! Sokolovskou výhru zařídila (2+0) last minute posila

Těsně před startem soutěže získal Sokolov z partnerské Energie dva rozdílové útočníky: Davida Kofroně a Ondřeje Procházku. Jeho ofenziva tím dostala pořádný upgrade, ostatně právě prvně jmenovaný byl společně s brankářem Petrem Hamalčíkem stěžejní postavou Baníku v zahajovacím kole Maxa ligy – Kofroň vstřelil proti Litoměřicím dvě ze tří branek a v 53. minutě dokonal hostující obrat.

před 2 dny

Slavia díky Novákovi sestřelila Dynamo! Tesař, Skácel i Vedral slaví první nuly

Rovnou čtyři brankáři vychytali v pátém kole DHL extraligy juniorů čisté konto, pro tři z nich to byly nuly premiérové. Nejvíc si zastřílel Třinec, jenž vyhrál v Přerově 7:0, o nejzajímavější výsledek se postarali nováčci ze Slavie vysokým triumfem v Pardubicích. V Hradci Králové naopak padl jediný gól, a to až v prodloužení.

před 2 dny

Začala Maxa liga: nováček obral Porubu, posílený Sokolov slaví

Tři zápasy Maxa ligy se vinou povodní odložily, další čtyři duely ale na programu zahajovacího kola druhé nejvyšší soutěže zůstaly. Hned tři utkání skončila po základní hrací době remízou. Tři body bere akorát Sokolov, jenž se tak dostává do průběžného vedení v nekompletní tabulce.

před 2 dny

Hokej v číslech: Preview sezony – HC Sparta Praha

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme jednotlivá preview a sezonní predikce všech týmů pro sezonu Tipsport extraligy 2024/2025. Preview týmů jde postupně od nejhoršího po nejlepší tým podle pořadí v loňském extraligovém ročníku. Jak si povede pražská Sparta?