Doporučujeme

fangear.cz

včera

Kometa na vlně, Špilkův gólový návrat a žolík Koníř. Juniorku zase vedou Oceláři

Po jednom dni se do čela DHL extraligy juniorů opět vrátil Třinec, jenž v Litvínově za stavu 2:1 přestál minutu před koncem trestné střílení. Dobrou formu mají Kometa nebo České Budějovice, naopak shodně čtvrtou porážku v řadě zapsaly Zlín a Slavia. Stejnou sérii nedopustil Hradec Králové, na jehož ledě byla k vidění hned dvě čistá konta.

včera

Vsetín poprvé bez bodu. Sestřelil ho Kordule (2+0)

Litoměřice jako první mužstvo v této sezoně porazily Vsetín už po základní hrací době. Dvě ze čtyř tref Stadionu na Lapači obstaral agilní forvard Pavel Kordule. Šlo pro něj o první branky v probíhajícím ročníku.

včera

To byla LAHŮDKA! Šedivý rozhodl nájezdy forsbergovkou

Souboj prvního Sokolova s posledním Chomutovem nabídl málo vídané drama – po řadě zvratů nakonec rozhodla až 17. série samostatných nájezdů. A v ní unikátní Forsbergova klička v podání domácího obránce Jakuba Šedivého!

včera

SESTŘIHY 8. kola: 3x nájezdy a obrat pardubického béčka

V Prostějově, Frýdku-Místku a Sokolově se o vítězích 8. kola Maxa ligy rozhodovalo až v samostatných nájezdech, souboj Baníku s Piráty dokonce rozsekla až 17. série. Na sestřihy nejdůležitějších okamžiků se mrkněte v článku.

včera

Frýdek-Místek pomáhá: Cedzo gólem spustil lavinu plyšáků

Sobotní prvoligové utkání mezi Frýdkem-Místkem a Přerovem mělo charitativní podtext. Po prvním vstřeleném gólu domácího mužstva, jehož autorem byl Adam Cedzo, zaházeli fanoušci led plyšovými hračkami. Nyní rozveselí děti ve Fakultní nemocnici v Ostravě.

včera

Snový start Falcons! Vedou tabulku ULLH před obhájci finále

Skvělý úvod působení v Univerzitní lize prožívají pražští Falcons, kteří mají po třech odehraných duelech plný počet bodů. Hned v závěsu se drží Akademici a Kings. Velmi vysoko je stále Ostrava, naopak na chvostu se krčí hráči z Pardubic a oba brněnské celky.

včera

Prostějov reaguje na marodku: vypomůže mu junior z Brna

Prvoligoví Jestřábi postrádají obránce Jakuba Kubeše a Adama Studeného, po dobu jejich rekonvalesce proto využijí brněnského juniora Denise Svobodu. Do Prostějova má vyřízeno hostování, naskočí už do sobotního duelu s Třebíčí.

včera

Třinecký rozjezd? Víme, co v nás je. Musíme to ze sebe dostat, hlásí Kundrátek

V pátečním kole Tipsport extraligy se utkali Oceláři proti Bílým Tygrům, přičemž Třinečtí měli zápas dobře rozehraný – vedli o tři branky. Svěřenci FIlipa Pešána ale dokázali srovnat stav zápasu a pořádně jej zdramatizovat. Vítěznou trefu si nicméně připsal Tomáš Kundrátek, i díky němu Třinec porazil Liberec 6:3.

včera

Neskutečné emoce, zářil Čihař po prvním gólu. Co říká na srovnání s Kulichem?

Energii před utkáním s Kometou patřilo v tabulce poslední místo a po třech porážkách už nutně potřebovala zabrat. To se jí povedlo. Vybojovala výhru 5:4 v prodloužení, bodově se na svého soupeře dotáhla a opustila poslední příčku. Karlovarská kabina přesto nebyla úplně spokojená. „Měli jsme vyhrát za tři body,“ mrzelo útočníka Vojtěcha Čihaře.

před 2 dny

Global Series: První pražský duel ovládli Devils! Palát hrál 14 minut

Úvodní pražské utkání skončilo přesvědčivým vítězstvím Devils v poměru 4:1. New Jersey s Ondřejem Palátem v sestavě bylo zejména v první polovině lepším týmem a vytvořilo si bezpečné vedení. Český útočník nakonec odehrál necelých 14 minut, bodově ale vyšel naprázdno.